MEIE TREENERID

Spordiklubi M&M Strength asutajad ja treenerid omavad pikaajalist tippspordi ja treeneritöö kogemust. Treenerid omavad EKR kutsetunnistust. M&M Strength klientide ja klubiliikmete seas on igas vanuses nii jõusaalis treenivaid harrastajaid kui ka raskejõustiklastest tippsportlasi, kes saavutanud mitmeid poodiumikohti rahvusvahelistel tiitlivõistlustel.

treener-mark-mmstrength

Mark Kihu

Treener Mark on tõeline “rock”, kes ei kaota hetkekski valvsust ega sihikindlust. Marki treeningud on hoolega läbimõeldud ja kalkuleeritud ning tema jaoks on oluline enda täiustamine, et muuta treeninguid veelgi mitmekülgsemaks ja kvaliteetsemaks. Suur rõhk on analüüsimisel ja plaanimisel. Ta väärtustab treeningute süsteemsust ning eesmärgipärasust. Mark koostab igale sportlasele vastava ja sobiva treeningplaani. On tegelenud üle 10 aasta tippspordiga ja saavutanud mitmeid tiitleid, mille hulgas ka Euroopa meistrivõistluste pronksmedal. Säravamate saavutustena võib välja tuua veel võistlustel tõmmatud 300 kg. Omab EKR3 jõutõstmise- ja jõusaalitreeneri kutsetunnistust ning õpib Tartu Ülikoolis arstiteaduskonna viiendal kursusel.

Mihkel Ruut

Treener Mihkel on treenerina tõeline “pain in the ass”, kelle trennis viilimine pole lihtsalt võimalik. Mihkel on treenerina nõudlik, kuid samas ei puudu treeningutest ka “väike fun”. Mihkel omab 10- aastast tippspordi kogemust ja leiab lahenduse erinevate eesmärkidega sportlaste treenimiseks. Omab EKR5 jõutõstmise- ja jõusaalitreeneri kutsetunnistust ning bakalaureusekraadi sporditeadustes, muuhulgas kuulub Eesti Jõutõsteliidu treenerite kutsekomisjoni. Lisaks õpib Tartu Ülikooli magistriõppes kehalise kasvatuse ja spordi erialal, treener-spordijuht suunal. Mihkel on saavutanud Euroopa meistrivõistlustel hõbeda ja pronksi ning maailmameistrivõistlustel hõbeda. Lisaks püstitanud kokku 12 Eesti rekordit jõutõstmises. Mihkli õpilased on saavutanud Eesti meistritiitleid igas vanuseklassis, püstitanud hulgaliselt Eesti rekordeid noorte, juunioride ja täiskasvanute seas ning võitnud rahvusvahelistelt tiitlivõistlustelt medaleid.

treenerid-mihkel